• +371 26786798
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

NOSY BE JEB GARU SALA

Nosy Be jeb Garu sala


Nosy Be salas nosaukums tulkojumā nozīmē Lielā jeb Garu sala ar pasakainām pludmalēm,ko apskalo kristāldzidrs Indijas okeāna ūdens. Nusi-Be (Nosy Be) atrodas astoņus kilometrus uz ziemeļaustrumiem no Madagaskāras.Uz salas atrodas ekskluzīvas viesnīcas,kas celtas franču un itāļu stilā.
Nusi-Be ir ļoti populāra vieta niršanas(daivinga) un snorkolēšanas vieta to cienītājiem,galvenokart ,no Francijas un Itālijas.Sala ir pilnīgi droša.
Potes nav obligāti nepieciešamas. Uz salas atrodas zoodārzs-Lemeuri Land ,kā arī kafijas, vaniļas, kakao, kanēļa, Ilang-ilang un citu garšvielu plantācijas. Salas galvaspilsēta ir Elvila (Hell-Ville) kur atrodas kafejnīcas un veikali,kuros var iegādāties visdažādākos daiļamatnieku darinājumus,skaistas koka skulptūras,batikas audumus,izšūtus galdautus un aizkarus ,pareo,malagasijas drēbes,kā arī juvelieru izstadajumus ar dabīgiem dārgakmeņiem t.sk.safīriem.
Uz salas ir komfortabla gaisa un ūdens temperatūra( labākais laiks atpūtai:maijs-jūnijs). Ja sapņojat par ceļojumu uz pasaules malu, par tropu baltajām pludmalēm, par tikšanos ar pasakainiem dzīvniekiem ,par brīnišķīgu dabu ar neaizmirstamām ainavām, tad Nosy Be būs domāta Jums.

Kontakti

+371 26786798

Rekvizīti

SIA AGLA
Adrese:Dzirnavu 87,Rīga ,LV 1011
Reģ.Nr. LV 40003566051
Konts: LV18HABA0551001675271
Kods: HABALV22
Banka: Swedbank

Kontaktforma

Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku.
Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku.
Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku.
© 2024 Agla.lv All Rights Reserved.